Flanş Fabrikası Bir Çok İzolasyonlu Flanş Var Etkiler Nelerdir

- Dec 08, 2017 -

Flanş fabrikasında bir çok izolasyon flanşı ürünü vardır, gömülü bir boru, boru gereksinimleri ve performansı koruyucu mühendislik, elektrik yalıtımı borusu flanş eklemleri tarafından gereklidir. Bir çift çelik flanştan oluşur, iki flanş contası arasındaki yalıtım, çelik kısa boruyu kısaltabilen yalıtım ve izolasyonun iki parçalıdır. İzolasyon flanşı ve yalıtım derzleri, petrol ve kimyasal ürünlerin üretimi içindir. Yapısı çok basit, kullanımı çok kolay, performans kötü değil, güvenilir bir üründür.

Birçok kullanıcı, yalıtım flanşının son derece yüksek olduğunu, yalıtım flanş ürünlerinin özel şartlar olduğunda bir dizi oluşturduğunu, kullanıcı gereksinimlerine göre tasarlanıp üretilebileceğini değerlendirmektedir. Kullanımı boru hattı, korozyon önleyici mühendislik, yeterli mukavemet ve sızdırmazlık performansı, yapısı çok makul olduğu ortam koşulları ve sıcaklık, basınç uzun vadeli ve güvenilir bir çalışma, taşıyabilir yalıtım özellikleri gerektirecektir gömülü.

Boru hatlarının ve gaz ürünlerinin taşınmasında, performansı ve basıncı ölçmek için, depolama çok uygundur, ana rolünün reklam safhası ile gaz boru hattına yapılması, Boru hatlarının izole edilmesi için teçhiz edilmiş boru hatları, boru tesisatının montajı, sökülmesi ve değiştirilmesi çok uygundur. Kimyasal kirlilik olmadan birbirlerine ömrü artacaktır.

  • Boru Plakası
  • Vana Gövdesi
  • Barrel Forge
  • Dövme Kol
  • Silindir Hollow
  • Ankraj Flanşı

ilgili ürünler