Teknoloji İç Yüzük Ürünleri Büyük ölçüde Geliştirildi

- Dec 08, 2017 -

Son yıllarda, endüstriyel üretim verimliliği antik zamanlardan günümüze üretimimizin ana hedefi olmuştur. Çevreyle ilgili kalitenin ve insanların gelişimine teknik tren düşüncesinden, insanların uyumundan önce başlamak için zamanı geldi. Üretim ortamı modeli, fikri uygun değişiklikler olmalı. Enerji yoğun imalat ciddi kirliliğe neden olmuş ve geçmişte sadece insan hayatından daha fazlasını etkilememeliyiz. Bu nedenle, uyum içinde yaşamak ve çevreyi geliştirmek kaçınılmaz bir şeydir. Uluslararası sanayi gelişimi ve reformunda yüzlerce yıllık tarihsel gelişme, Çin halkının mevcut toplum temelli ekonomik gelişimi, bunu yapmazsanız tarihsel bir uyarlama, o zaman ekonomik kalkınma ve çevre temel ilkeleri hakkında konuşmak zorundayız. koruma.

Modern endüstriyel halka, enerji tasarrufu, emisyon azaltma, enerji tasarrufu sağlayan çelik önemli bir özellik eklemek için seçildi. Bunlardan biri, düşük karbonlu, düşük alaşımlı çelikler olup, çelik, enerji ve çelik ürünlerinin çok çeşitli termal muameleleri için tasarlanmıştır. Düşük karbonlu çelik, çelik, imalat ve işleme, enerji tasarrufu, kirletici üretim ve emisyonların azaltılması gibi bu tür maliyet avantajları vardır.

Son yıllarda, Çin'in karbon alaşım dövümü, teknoloji, yeni malzemeler, yeni teknoloji, elektronik teknoloji, bilgisayar teknolojisi, yüksek hassasiyetli işleme teknolojisi, ölçüm teknolojisi, ısıtma ve soğutma teknolojisi, otomasyon teknolojisi büyük başarılara imza atmıştır. Bununla birlikte, gelişmiş ülkelerle karşılaştırıldığında hâlâ büyük bir boşluk var.

Gelişmiş plastik şekillendirme teknolojisi, özellikle malzemelerin plastik deformasyon özelliklerinin fiziksel çalışması, yüksek alaşımlı sert şekil alaşımı, külçe kütük ve diğer dövülerek yapılanmalar, dijitalleştirilmiş, otomatik, hassas yönde dijital hale getiriliyor. Hassas şekillendirme dövme soğuk dövme teknolojisi geliştirme benzersiz avantajları, sıcaklık dövme ve sıcak dövme teknolojisi gereksinimleri daha yüksek bir teknolojiye sahip, ürün pazarında büyük bir rekabet avantajı vardır.

Çin'de kalıp dövme kalıplarının ortalama ömrü, yabancı ülkelerdeki ileri seviyenin sadece yarısı veya üçte biridir. Temel fark, kalıp malzemelerinin ve kalıp ısıl işleminin yabancı ülkelerle büyük bir aralık oluşturmasıdır. Kalıp ısıl işlem teknolojisinin yükseltilmesi, imalat işletmelerinin ana yönüdür.

  • Yarı Mastar Vites
  • Dişli Boş
  • Dönen Disk
  • ağızlık
  • Dövme Boru
  • Dişli Mili

ilgili ürünler