Kaplinin renginden, kaplin malzemesini ve kalitesini görebilirsiniz

- Dec 08, 2017 -

Gözenekli metal malzeme: Gözenekli metal tozu malzemesidir, yağlama yağına batırılmışsa gözenekli bir dokuya sahiptir, böylece yağlama yağı ile doldurulan gözenekler kendiliğinden yağlanan yağ taşıyan bir performansa dönüşür. Gözenekli metal malzemeler, küçük tokluk, sadece pürüzsüz darbelere dayanıklı yük ve orta ve küçük hız durumları için uygundur.
Kaplin plastik: yaygın olarak kullanılan plastik rulmanlar fenolik plastik, naylon, PTFE, plastik rulmanlar daha fazla basınç direnci ve aşınma direncine, mevcut yağ ve su yağlamasına, ayrıca kendiliğinden yağlanan özelliklere, ancak zayıf ısıl iletkenliğe sahiptir. Renk görünümünü taşıyan rulman ürünü malzeme durumunu tam olarak yansıtabilir, çoğu sahte rulman ürünü için genellikle bağlamın çelik seçimindedir. Hepimizin bildiği gibi, çelik fiyatı da rulman ürünlerinin fiyatını belirleyen önemli bir faktördür. Bu nedenle, bazı vicdana muhalef eden tüccar çelik endüstrisinde aşağıdaki makaleleri kullanmaktadır. Örneğin, çelik türünü çürük mallara indirgemektir. Sıradan çelik, karbon çeliği, çelik ve diğer materyallerin kullanımı Ma, daha önemlisi çelik ürünlerin yerine demir borusu kullanacak. Bu nedenle, orijinal ürün ile kaplin rengi çok farklıdır, bu düşük maliyetli malzemelerin çoğunda beyaz renk görünümünde, rulman çeliğiyle yeşil daha belirgin bir farklılığa sahiptir.
Rulman kurulmadan önce ve sonra, radyal iç boşluğun ölçme yöntemi, büyük ve orta büyüklükte küresel ve CARB rulmanlar için uygundur. Dış halkayla boşaltılan silindir arasındaki boşluğu ölçmek en iyisidir. Kilitleme somununun sıkma açısının ölçülmesi, konik dergilerdeki küçük ve orta büyüklükte rulmanların merkez hatalarını doğru olarak belirlemek için kullanılabilecek kanıtlanmış ve etkili bir yöntemdir. Sıkma açısı, konik dergide rulmanın doğru bir şekilde bulunmasına yardımcı olmak için bir kılavuz değerler oluşturulmuştur.

  • Yarı Mukavva Joint
  • Bölme Plakası
  • Dövme Boru
  • Tahrik mili
  • Flanşta kayma
  • Maça Flanş

ilgili ürünler