Dönen Rulman Dişli Biletini Etkileyen Yaşam Faktörlerinin Analizi

- Dec 08, 2017 -

Ülkemizde rüzgar enerjisi projelerinin hızla büyümesiyle, rüzgar enerjisi flanşları ve halka dövme parçaları gibi rüzgar enerjisi ana bileşenleri için talep, halka dövme ürünlerinin üretimini, boyutunu ve kalitesini hızlandırmak için halka freze makineleri ile birlikte büyümektedir.


Makine endüstrisi toplumda gittikçe daha önemli bir yere sahipken, halkalar dairesel dövme kullanımı konusunda giderek daha fazla talep ediyorlar. Bazı önemli dövmeler yüksek basınç, yüksek hız ve yüksek sıcaklık koşullarında çalışır. Herhangi bir yüzey kusurları, sadece parçaların performansını doğrudan etkilemekle kalmaz, aynı zamanda stres yoğunlaşmasına, gerilme korozyonuna ve diğer fenomenlere neden olabilir; yüzey kalitesinin işlenmesiyle birlikte parçaların başarısızlığının hızlanmasına büyük katkıda bulunur.


Sebep çoğunlukla yıpranma ve yıpranma, dış ortamdaki korozyon ya da yorulma hasarından kaynaklanmaktadır, çünkü yetersiz tasarım ve mukavemet nedeniyle yeterli değildir ya da arıza ya da hasarın neden olduğu aşırı yük nedeniyle. Yüzeyinde veya parçanın yüzeyinden aşınma, aşınma ve yorulma hasarı oluşur. Bu nedenle, işlenmiş yüzey kalitesi doğrudan performansını etkiler, bu nedenle yüzey kalitesi her yönüyle giderek daha çok dikkat çeker.


Dövme dövme demirinin avantajları, kısaltılmış kesit, kısaltılmış uzunluk, genişletilebilir kesit, değiştirilebilir bir uzunluk ve değiştirilebilir bir kesit içerir. Dövme çeşitleri: serbest döküm / el dövmesi, sıcak dövme / ince döküm, üzgün, rulo dövme ve dövme. Dövülerek dövülerek yapılanlar birçok dövme malzemesinden biridir.

  • Dişli Boş
  • Kalın Duvarlı Silindir
  • Dövme Silindir
  • Barrel Forge
  • Dövme Kol
  • Üfleme Mili

ilgili ürünler