Hakkımızda

Tarihimiz
Xiamen Bluesea Borulama sistemleri Co, Ltd (BPS) 2009 yılında kurulmuştur. Biz bir dövme şirket ve esas olarak dövülmüş sahte yüzük, sahte milleri, sahte silindir, sahte disk, standart ve standart olmayan flanşlar içinde çeşitli hammadde örneğin karbon çelik, paslanmaz çelik, çift yönlü çelik ve alaşım çelik de dahil olmak üzere her türlü sağlamak. Biz işbirliği ile bazı dünyanın en iyi 500 şirketler ve öylesine uzakta öylesine iyi.


Fabrikamız
Fabrikamız 8000 metrekarelik bir arsa alanı kapsar. Biz beş iş dükkanlar var: Ücretsiz-dövme, yüzük haddeleme, roughandfinish işleme, ısıl işlem ve resim. Çeşitli gelişmiş makine ve teçhizat ile 8000 ton dövme yılda her türlü üretiyoruz


Ürünümüz
Kasa ortak, sahte yüzük, sahte disk, sahte sahte silindir, şaft, flanş


Ürün uygulama
Ürünlerimiz kasa, dişli fabrikaları, ayı fabrikalar, enerji ve güç üretimi, gemi inşa, Petrokimya, türbin, gaz, okyanus sanayi, sanayi makine vb kullanılmıştır.


Bizim sertifika
ISO9000, PED sertifikası, TUV AD2000-WO


Üretim ekipmanları
Kesme makinesi, ısıl işlem fırını, 4500T basın, dikey Torna, CNC Torna, döngü makine inişli çıkışlı, derin delik delme ve makine sondaj


Üretim Pazar
Ürünlerimiz özellikle Güney Amerika (Şili, Peru), (Türkiye, Polonya) Doğu Avrupa, Kuzey Avrupa (Belçika, Hollanda), Doğu Asya (Güney Kore) ve Güneydoğu Asya (Vietnam, Endonezya) verildi. Şimdiye kadar iyi bir üne bizim müşteriden keyif aldık.


Bizim hizmet
Sorularınız bütçe veya satın alma için sıcak memnuniyetle karşılanacaktır. Üçüncü muayene de dahil olmak üzere çeşitli denetim kabul ediyoruz. Kalite belgesi de dahil olmak üzere ve dosyaları yayımlayan olacaktır dosyaların her türlü sağlamak.